اطلاعیه ها

فرارسیدن سال نو میلادی بر شما مبارک باد

پیام اتحادیه سراسری ایرانیان مقیم سوئد به مناسب فرا رسیدن سال 2022

 

ایرانیان عزیز

با گرمترین درود ها، فرا رسیدن سال 2022 میلادی را، به شما شادباش می گوییم، و امیدواریم در سال جدید، ملت بزرگ ایران، بویژه هم میهنان مسیحی، با الهام از همه دستاوردهای تاریخ آزادیخواهی ایران، در یک رهیافت ملی، بر همه ناملایمات پیروز شوند.

اعتراضات مدنی مردم ایران برای برخورداری از زندگی بهتر همچنان رو به گسترش است. در این میان تلاش گسترده آموزگاران کشور برای احقاق حقوق خود،  در دورافتاده ترین شهر ها، حکایت از یک همبستگی شورآفرین ملی دارد،  که مورد احترام و حمایت همه ایرانیان آزادیخواه می باشد.

خرسندیم که جامعه ایرانیان در سوئد نیز همچنان پر شور در عرصه های مختلف نقش آفرینی می نماید.  علاوه بر حضور چشمگیر ایرانی تباران در احزاب و پارلمان سوئد، امسال دو وزیر ایرانی تبار در دولت سوئد مسئولیت پذیرفته اند، که گویای نقش پررنگ ایرانیان در این سرزمین است و مایه مباهات ماست.

برپائی دادگاهی برای به محاکمه کشیدن یکی از عوامل نقض حقوق بشر در ایران ( حمید نوری )  ماه هاست که چشم جهانیان را به خود دوخته است،  تا از این طریق یک بار دیگر صدای مظلومیت همه زندانیان سیاسی و دادخواهی آنان به گوش جهانیان برسد،  و ما در راه رسیدن به جهانی بدون زندانی سیاسی شادکام گردیم.

هیئت مدیره اتحادیه سراسری ایرانیان مقیم سوئد، در کنار مردم ایران و در میان جامعه ایرانیان سوئد، چشم انتظار رخدادهای نیکو برای بشریت است،  و به سهم خود در حمایت از حقوق شهروندی ایرانیان می کوشد. ما در آستانه ورود به سال جدید،  صلح و دوستی برای همه مردم جهان و رهائی از مرگ آفرینی بیماری کرونا آرزو داریم. بکوشیم تا با همه تفاوت ها در کنارهم آینده ای بهتر به ارمغان آوریم. سال نو بر شما مبارک باد.

هیئت مدیره اتحادیه سراسری

28 دسامبر 2021

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن