مطالب ویژهنگاهی به ایران

دراندوه قربانیان انفجارهواپیمای اوکراینی

همدردی اتحادیه سراسری ایرانیان سوئد با خانواده قربانیان سایه شوم استبداد

ایرانیان عزیز

 

پیامدهای سیاست های قرون وسطائی دولتمردان بی کفایت ایران، میهن ما را درگرداب  بحرانی عمیق غوطه ورساخته است. هیچ چیزوجود ندارد که شهروندان از بابت آن خرسند شوند و لبخندی برلبانشان جاری گردد. سایه شوم استبداد سال هاست که با اعمال خشونت مانع حضورمردم درپست های کلیدی اداره جامعه می شود. هرروزحادثه ای آفریده می شود، و  ایرانیان ملتهب و نگران از آینده ، دست به اعتراض می زنند و سرکوب می شوند.

 

درآخرین رویداد با شلیک موشک به هواپیمای مسافربری خطوط هوائی کشور اوکراین 176 نفرایرانی و غیرایرانی جان باختند. این جنایت مردم ایران و افکارعمومی جهان را شدیدا متاثر ساخته است. عوامل رژیم مثل همیشه حقیقت را به مدت سه روزازجهانیان پنهان و با وقاحت     تمام به دروغگوئی پرداختند. سرانجام درمقابل شواهد مراجع جهانی وا دادند و با خفت تمام بار مسئولیت این فاجعه را به گردن گرفتند.

 

همه این حادثه آفرینی ها،  برغم و اندوه مردم می افزاید و چهره میهن ما  ایران را در افکار عمومی جهان  تخریب می کند. آنان که داغداراین حادثه هستند، همبستگی ملتی را با نگاه به    شمع های فروزان گذرگاه های شهرها درمی یابند.  و ما نیز با گرامیداشت یاد قربانیان این   فاجعه ، خود را همسو با همه سوگواری ها  می دانیم.  چرا که  ما همه با هم هستیم.

 

هیات مدیره اتحادیه سراسری

11 ژانویه 2020

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن