مطالب ویژه
موضوعات داغ

تا ظلم هست مبارزه هست…

بیانیه اتحادیه سراسری ایرانیان سوئد در حمایت از اعتراض های بر حق مردم ایران

 

ایرانیان عزیز

بار دیگر شاهد اعتراض های خیابانی هم میهنان خود هستیم. مردمی که سال ها زیر فشار انواع تبعیض ها و محرومیت ها،  چشم به راه ذره ای تغییر بودند،  نا امید ازدولتمردانی که فقط جیب خود را پر می کنند،  به خیابان آمده اند، و با ایثار جان خود درواقع به سال ها حاکمیت قرون وسطائی اعتراض دارند.

 

گران شدن بنزین خشم فرو خورده مردم، به ویژه جوانان را ازسال ها نا بسامانی کشور شعله ور ساخت. چرا که ملت ایران هر روزه شاهد سوء مدیریت، گرانی ، بیکاری، اعتیاد، فحشا، بستن سندیکاهای واقعی، جلوگیری از مطبوعات آزاد، سرکوب احزاب سیاسی، اعترافات دروغین،  ندادن حقوق کارگران، دزدی های میلیاردی، زندان و شکنجه و اعدام است.

 

پاسخ حاکمیت به صدای اعتراض مردم مثل همیشه گلوله است. حاکمیت دوست ندارد مردم ابراز وجود کنند. حاکمیت مردم را به حساب نمی آورد. این خصلت تمام حاکمیت های استبدادی است.  اگر غیراز این بود درمقابل تحریم ها و کمبود درآمد نفت،  در گام نخست حقوق سران حکومت را نصف می کرد. درآمد بی حساب آستان قدس را به بودجه مملکت اضافه می کرد. از بزرگ مالکان و بزرگ سرمایه داران مالیات می گرفت. دزدی های میلیاردی را که عمدتا خودی ها درآن دست دارند ریشه کن می کرد. مردم عادی به سهم خود تاوان همه بی عدالتی ها را پرداخت کرده اند،    این آقازاده ها، نمایندگان مجلس، امامان جمعه، آیت الله های فسیل شده، سران قوا و وزرا هستند که ثروت های بادآوره میلیاردی را اینجا و آنجا پنهان می کنند.

 

تا ظلم هست مبارزه هست. مردم هوشمند ایران وظیفه دارند که اعتراض کنند و این اولین بار نیست که آنان اعتراض می کنند، و آخرین بار هم نخواهد بود. ما هم دراین گوشه دنیا وظیفه داریم ازآنان حمایت کنیم و در حد مقدور بانگ رسای آنان باشیم. بکوشیم به این وظیفه میهنی خود عمل نمائیم.

 

 

هیئت مدیره اتحادیه سراسری

17 نوامبر 2019

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن