متفرقه

IRIS Förbundsstyrelse 2019-2020

Iranska Riksförbundet i Sverige

Ordförande
Tahmoures Yassami – tahmoures44@yahoo.se – 072-278 64 11

Vice ordförande
Narges Sharifi – nargesaryan@hotmail.com – 073-586 68 97

Ekonomiansvarig
Shapoor Hajinejad – shapoor.hajinejad@gmail.com – 070-564 97 46

Ledamot
Vida Tehrani – vivampt@yahoo.se – 070-099 98 44

Ledamot
Siamak Ansari – siamak14@hotmail.com – 070-144 27 30

Ledamot
Aida Mehrani – varesh58@hotmail.com – 070-566 42 27

Ledamot
Donya Sedghi – donya.sedghi@yahoo.com – 076-034 47 38

 

Suppleanter


Ledamot
Akram Rezaei – akie-r@hotmail.com

Ledamot
Sara Samadi – sarasamadi52@hotmail.com – 072-832 32 18

Revisorer

Davoud Navaian – ikfc.gbg@gmail.com – 076-177 65 79

Asadollah Ahmadi – asad_ahmadi6@hotmail.com – 073-906 40 16

Amir Javaheri – amir_772@hotmail.com – 073-677 88 15

Valberedning

Mohammad Jafari – Radio_mehr@yahoo.se

Negar Azyzy – Negar.azyzy@hotmail.com – 073-639 51 30

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
  • IRIS

دکمه بازگشت به بالا
بستن